fbpx

Služby

Společnost GRP COMPOSITES nabízí krom výroby sklolaminátových komponentů také opravy i námi nevyrobeného sklolaminátového kompozitu.

Seznam našich nejoblíbenějších služeb je k dispozici níže, nicméně GRP COMPOSITES není omezen pouze na tyto služby. Klíčovou výhodou při práci s námi je využití našich dovedností, rozsáhlých zkušeností a technologií k dosažení vašich individuálních výsledků bez ohledu na typ a rozsah projektu.

Vzor a výroba forem

GRP COMPOSITES má rozsáhlé zkušenosti s výrobou modelů a forem pro širokou škálu odvětví.

Výroba ze sklolaminátu

Společnost GRP COMPOSITES má rozsáhlé zkušenosti ve všech oblastech sklolaminátové výroby pro celou řadu odvětví, včetně dopravy, architektury, infrastruktury, námořní dopravy a automobilového průmyslu.

Vyrábíme ve velkém objemu komponenty pro přední výrobce lodí. Nabízíme celou řadu výrobních procesů, včetně tradičního ručního rozvržení.

Modifikace a opravy sklolaminátu

Tým GRP může opravovat,  nebo modifikovat všechny sklolaminátové kompozitní materiály. To zahrnuje ploché i složité zakřivené plochy.

Náš tým má rozsáhlé zkušenosti s opravami a modifikací všech typů plavidel včetně zábavních, obchodních a závodních lodí. Můžeme také pomoci při opravách a úpravách výstavních a závodních automobilů.